Kapadokya Evlilik Teklifi

Kapadokya Evlilik Teklifi

En önemli kararlardan biri olan Kapadokya Evlilik Teklifi, ömrümüzün geri kalanını sevdiğimiz ve hayatımızı birleştirmek istediğimiz kişiye duygularımızı ifade edip, onunla bir hayat geçirmek için yaptığımız tekliftir. Böyle önemli bir organizasyon için güvenilir bir firma tercih etmek gerekir. Kapadokya’da 1 yıl içerisinde binlerce düğün organizasyonu yapılmaktadır. Bununla beraber, evlilik teklifleri için de tercih edilmeye başlanmıştır. Evlilik teklifleri için çok güzel, unutulmayacak, görenin dönüp bir daha bakacağı teklif fikirleri mevcuttur. Eğer siz de partnerinize unutamayacağı bir teklif yapma niyetindeyseniz, yazımızın devamını okuyun! 

Kapadokya Evlilik Teklifi Ne Zaman Yapılır? 

Kapadokya gerek coğrafyasıyla gerekse içinde barındırdığı sayısız güzellikle tanınmaktadır. 4 mevsim boyunca çeşitli organizasyonlar ve geziler için turistlerin uğrak noktalarından birisi olmuştur. Yüzlerce tarihi alanı bünyesinde barındırır. Bu da Kapadokya’nın Evlilik Teklifi için tercih edilmesinin nedenlerinden birisidir. Kapadokya’da Evlilik Teklifi günün her saati yapılabilir. Fakat yapılacak teklifin özelliklerine göre zaman dilimi değişkenlik gösterir. Balonları yakalamak istiyorsanız sabahın erken saatlerinde teklifi gerçekleştirmek sizin için ideal olacaktır. Fakat gece yıldızların altında bu teklifi gerçekleştirmeliyim diyorsanız, konsept teklifleri tercih etmelisiniz. 

Kapadokya Evlilik Teklifi Fiyatları 

Kapadokya’da Evlilik Teklifi yapacakların en çok merak ettiği sorulardan birisi de bu yapılacak teklifin maliyetidir. Evlilik teklifinin maliyeti yapılacak mekânın konumuna, organizasyon sürecinin işleyişine ve kullanılacak malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Bundan dolayı da her Evlilik Teklifi çeşidinde farklı fiyat aralıkları karşımıza çıkmaktadır. Fakat tüm teklifler için standart bir maliyet vermek gerekirse fiyatlar 300 Euro ile 1500 Euro arasındadır. Ama dediğimiz gibi ekleyeceğiniz şeyler ile bu maliyet artabilmektedir. 

Kapadokya Evlilik Teklifi, Balonda Evlilik Teklifi Organizasyonu, Evlenme Teklifi Kapadokya

Evlilik Teklifi Öncesi Hazırlık Süreci 

Evlenme Teklifi etmek çok büyük bir adımdır. Biriyle evlenmek sadece aynı evde yaşamak değildir. Bir hayatı paylaşmak, birbirinizi sevmek, saygı duymak, karşılıklı olarak anlamaktan geçer. Eğer bunları yapabileceğiniz insan karşınıza çıktıysa yavaş yavaş ilerisi için adım atmayı düşünürsünüz. Bu adımların ilki de evlilik teklifidir. Bu süreçte risk almamak her zaman önemlidir. Sevgilinize bu teklifi yaparken bazı adımlarda zorlanacaksınız fakat en çok zorlanacağınız 2 aşama vardır. Bunlardan biri yüzük seçimi, diğeri ise teklifin nasıl bir mekanda yapılacağıdır. Yüzük konusunu hallettikten sonra mekân seçimine sıra geldiğinde hem masalsı bir duygu yaşatacak ortam hem de sevdiğinizi mutlu edecek bir yer gerekmektedir. Ülkemizde masalsı yer denilince akla gelen bölgelerin başında olan Kapadokya Evlilik Teklifleri için harika mekânları içerisinde bulundurur. Mekânda da karar kıldıktan sonra geriye kalan işler organizasyon planlamak ve bu organizasyonun hangi zaman dilimi içinde yapılacağıdır. Bunlara da karar verildikten sonra ömür boyu hatırlayacağınız teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Kapadokya Evlenme Teklifi 

Güneşin benzersiz ışıltısı ve sıcaklığı, peri bacalarının gizemli dünyası ve Kapadokya’nın mistik ve büyüleyici havası bu özel gününüzde sizlere eşlik edecek. Herkes sevdiğinden mutlu olacağı ve dillere destan bir evlilik teklifi almak ister. Aynı zamanda herkes, sevdiği kişiyi mutlu etmek için mükemmel bir evlilik teklifi planlar. Çünkü sevdiği ne kadar mutlu olursa o da bir kadar mutlu olur. Evliliğin ilk adımı olan Evlilik Teklifi’nin çok özel ve güzel olması gerektiğini herkes bilir. Bu yüzden de klasik tekliflerdense sıra dışı ve benzersiz teklifler düşünülmektedir. Bunlardan en büyüleyici olanların ortaya çıkabildiği Kapadokya Evlilik Teklifi, balonda, vadide, şık bir restoranda veya balon manzarasında gerçekleştirilebilir. Bunun dışında daha farklı ve özel bir teklif düşünüyorsanız cam fanusta, at üzerinde ya da araç içinde Evlilik Teklifi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Gördüğünüz gibi sayısız evlilik teklifi seçeneği mevcuttur. Bu seçeneklerden hayallerinize en uygun olanı seçip gerçekleştirmek, sizlere kalmış. 

Kapadokya Evlilik Teklifi, Balonda Evlilik Teklifi Organizasyonu, Evlenme Teklifi Kapadokya

Peri Bacaları Evlilik Teklifi 

Kapadokya denilince akla ilk gelen şeylerden biri eşsiz güzellikleriyle peri bacalarıdır. Ayrıca turistlerin Kapadokya’yı tercih etmesindeki en büyük etkenlerden birisidir. Kapadokya’da Evlilik Teklifi edilecekse akla ilk gelen tekliflerin başında Peri Bacalarında Evlilik Teklifi gelmektedir. Peri bacalarının arasında gezerken edilen teklif ölümsüz bir anı bırakacaktır. Peri bacalarının benzersiz güzelliği sizlere eşlik edecektir. Ayrıca buna bir de gün batımı eklendiği zaman partnerinize gerçekten de unutamayacağı bir teklif etmiş olacaksınız. 

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi 

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi sabah saatlerinde yapılmaktadır. Gün doğumu ile birlikte en özel anınıza şahitlik edecek peri bacaları ve muhteşem manzara eşliğinde sizlere unutulmayacak bir anı bırakacak. Genellikle teklif, güneş semada yavaş yavaş yükselirken ortamın mükemmel ambiyansı içerisinde gerçekleştirilir. İsterseniz Kapadokya balon turu sırasında teklif edebilirsiniz. Veya tam inişe geçerken partneriniz için hazırlattığınız pankart açılır ve muhteşem teklifi gerçekleştirirsiniz. Güneş doğuşundaki benzersiz peri bacalarının üstüne yansıyan turuncu kırmızı arası ateşi andıran renk cümbüşü sizler için mükemmel manzaralar hazırlıyor. Bu mükemmel manzara eşliğinde kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Ayrıca bu özel gününüze ait onlarca romantik ve unutulmaz fotoğrafları da manzara eşliğinde çektirebilirsiniz. 

Kapadokya Balonlar Eşliğinde Evlilik Teklifi 

Kapadokya denilince akla gelen ilk ayrıntılardan birisi uçan balonlardır. Uçan balonlar Kapadokya’ya romantik ve eşsiz bir hava katmaktadır. Bu yüzden de evlilik tekliflerinde görsel bir şölen olarak tercih edilmektedir. Genellikle sabah saatlerinde kahvaltı esnasında veya kahvaltının hemen sonrasında teklif gerçekleştirilir. Arka fondaki uçan balonlar da özel gününüzde sizleri yalnız bırakmayacaktır. Kapadokya balonlar eşliğinde evlilik teklifi için sabahın ilk ışıklarıyla yani gün doğmadan hemen önce uyanmak gerekmektedir. Hem mükemmel bir manzara yakalamak hem de sabah uçan balonları yakalamak için erken kalkmak gerekmektedir. Teklif edildikten sonra uçan balonların ve gün doğumunun tadını çıkarmak size kalmış. Ayrıca bu fevkalade özel günü unutmamak adına onlarca fotoğraf çekebilir veya çektirebilirsiniz. 

Kapadokya Vadide Evlilik Teklifi 

Kapadokya sayısız güzelliğe sahiptir. Bunlardan en önemlilerinden biri de Kapadokya vadileridir. Bu vadilerde bir sürü aktivite yapılmaktadır. En özel anlardan olan evlilik tekliflerine Kapadokya vadileri de eşlik etmektedir. Masalsı ve unutulmayacak bir teklif için ideal Kapadokya mekanlarından bir seçenektir. Peri bacalarının muazzam görüntüsü arasında gün batımında güzel bir yemek eşliğinde dillere destan bir teklif ile mutluluğa bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Evlilik Teklifi için en çok tercih edilen vadilerden biri Aşk Vadisi’dir. Bu vadide aşkınız bir kere daha kanıtlanacak ve mutluluğa bir adım daha yaklaşacaksınız. Güvercinlik Vadisi’ndeki teklif ise hikâye kitaplarından fırlamışçasına etrafta uçuşan güvercinler, mutluluğa evet cevabı almak için sizlere eşlik ve şahitlik edecek. 

Kapadokya Evlilik Teklifi, Balonda Evlilik Teklifi Organizasyonu, Evlenme Teklifi Kapadokya

Kapadokya Cam Fanusta Evlilik Teklifi 

Kapadokya’da teklif yapmak istiyorsanız fakat sıradan şeylerden sıkıldıysanız görenleri şaşkına çevirecek Fanusta Evlilik Teklifi sizlere göre olacaktır. Fanus içinde sizlere özel hazırlanan süslemeler ve ortam ile teklifinizi ölümsüz bir hale getireceksiniz. Fanusta Evlilik Teklifi, gündüz ve gece gerçekleştirilebilmektedir. Ama genel olarak gecenin karanlığında aydınlatılan fanusta yapılan teklif tercih edilmektedir. Lakin gündüz gün doğumunda ve akşam gün batımında da sıkça tercih edilmektedir. Ayrıca fanusların olduğu bölgelerdeki manzaralar da teklifte büyük bir etki bırakacaktır. Şu detayı da atlamamakta fayda var; cam fanusları istediğiniz yere konumlandırabilirsiniz. Bu teklifin avantajlı yanlarından birisi de budur. Teklif boyunca sosyal medya hesaplarınız için bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Bu hazırladığınız Evlilik Teklifi karşısında partneriniz çok şaşıracak. Çünkü Cam Fanusta Evlilik Teklifi kimin aklına gelebilir ki? 

Kapadokya Restoranda Evlilik Teklifi 

Klasikten vazgeçemem diyenler için Kapadokya’nın tarih kokan restoranlarında evlilik teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere özel hazırlanmış masada peri bacası manzarasına karşı şık bir yemek yiyip Kapadokya’nın ünlü şarabını yudumlarken, hiç beklenmedik bir anda yaptığınız teklif partnerinizi şaşırtacaktır. Sizin yapmanız gereken tek şey ise sevdiğiniz insana edeceğiniz teklif esnasında sarf edeceğiniz sözleri planlamaktır. 

Kapadokya Atlarla Evlenme Teklifi 

Kapadokya bölgesi bilindiği üzere ‘Güzel Atlar Diyarı’ olarak tabir edilmektedir. Ayrıca Kapadokya’da Evlenme Teklifi’nin hakkını ismine yaraşır şekilde bu teklifle verebilirsiniz. Kapadokya’ya kadar gelmişken sevdiğinizle beraber hiç beklenmedik bir anda o unutulmaz teklifi gerçekleştirmelisiniz. At turu yaparken oluşan o romantik ambiyans ve Kapadokya’nın kendine has havası eşliğinde mutluluğunuzu tescilleyebilirsiniz. Ayrıca partneriniz hayvanları seviyorsa bu teklif onda ekstra olarak unutulmaz bir iz bırakacaktır. 

Klasik Araç Evlilik Teklifi 

Evlilik Teklifi ederken otantik bir hava isteyenler için en uygun evlilik teklifidir. Bu evlilik teklifinde partneriniz kendini adeta bir zamanda yolculuğun içinde bulacaktır. Ayrıca Kapadokya’nın eşsiz havası da buna eklenince kendinizi rüyada gibi hissedeceksiniz. Klasik araçla yapılan kısa bir turun ardından ulaşılan yerde sizler için hazırlanmış muhteşem ortamla teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz sabah saatlerinde bu teklifi gerçekleştirip arkada uçan balonları da teklifinizin bir parçası haline getirebilirsiniz. 

Kapadokya

Kapadokya Teras Evlilik Teklifi 

Kapadokya’da en çok tercih edilen evlenme teklifi türlerinden birisidir. Genellikle otellerin teraslarında gerçekleştirilen bu evlilik teklifi muhteşem manzaralara karşı yapılır. Bu teklifi, klasik bir teklif tercih edenler yapmaktadır. Genellikle terasta yemek eşliğinde yapılmaktadır. Girişte güzel bir karşılama ve daha sonrasında ise yemek ve unutamayacağınız o teklifi edersiniz. Teklif esnasından partnerinize sarf edeceğiniz cümleleri unutmamaya özen gösterin. 

Kapadokya Gün Batımı Evlilik Teklifi 

Kapadokya, ülkemizde gün batımının bile farklı bir güzellikte yaşandığı yerlerdendir. Evlilik Teklifi denilince gün batımında teklif yapmak herkesin isteyeceği bir seçimdir. Partnerinizin normalden biraz daha fazla romantik bir insansa bu teklife bayılacaktır. Gün batımının sarı, kırmızı ve turuncu arasındaki renkleri bu mutlu gününüzde sizlere eşlik edecektir. Gün batımının üzerinize vuran ışıklarıyla teklif ayrı bir romantik havaya bürünecektir. Ayrıca gün batımı teklifini diğer teklif türleriyle de birleştirebilirsiniz. 

Kapadokya Gün Doğumu Evlilik Teklifi 

Gün doğumunun romantik havasını hepiniz biliyorsunuzdur zaten. Doğan güneşin o sıcaklığı ayrı bir his yaşatır insana. Yapacağınız evlilik teklifinde de bu hissi yaşatmak istemek çok doğru bir karar olacaktır. Gün doğumunda kahvaltı eşliğinde ya da sabah yapılan yürüyüş esnasında yapılabilir. Hem sade hem de naif bir teklif olacaktır. Ayrıca bu teklifi de diğer tekliflerle birleştirebilirsiniz. 

Kapadokya Evlenme Teklifi Otel 

Kapadokya’daki otellerin çoğu mağara konsepti içerisinde olduğu için otantik bir havaya ve tarihi yapılara sahiptirler. Çoğunlukla düğün törenleri, toplantılar gibi özel anlar için Kapadokya’daki oteller tercih edilmektedir. Oteller gerek restoranlarında gerekse teraslarında hazırladıkları organizasyonlarla birbirinden güzel evlilik tekliflerine ev sahipliği yapmaktadırlar. Çoğunlukla teklif için otellerin terasları tercih edilmektedir. Terastan seyredebileceğiniz manzara, teklife ayrı bir hava katmaktadır. Otelin restoranında yapacağınız teklif ise, klasik bir teklif planlayanlar için ideal bir seçimdir. Şık bir yemek, mumlar, dilerseniz sizler için hazırlanmış kemancı hepsiyle tam bir evlilik teklifi ortamı. 

Bu konuda MDC Cave Hotel, arazisi ve romantik ortamıyla sizlere harika fırsatlar sunmaktadır. Birçok Evlilik Teklifi ve düğün organizasyonunun gerçekleştiği otel, misafirlerine unutamayacakları bir ambiyans sunmaktadır. Sizlere güvenebileceğiniz bir seçeneği sunmak istedik. Eğer siz de Evlilik Teklifi etmeyi düşünüyorsanız, HTR Turkey Tours ile iletişime geçebilirsiniz. Herkesin bütçesine ve zevkine uygun Evlilik Teklifi organizasyonu için ne gerekiyorsa yardımcı olmaktadırlar. Şimdiden tebrikler, çok mutlu olun! 

Yorum yapın