Kapadokya Havuzlu Oda

Kapadokya Havuzlu Oda

Kapadokya’nın oluşumu milyonlarca yıl önceye dayanmaktadır. Bu nedenle, doğasının yanı sıra tarihi ile de ziyaretçilerini etkilemektedir. Eşi benzeri bulunmayan peri bacaları ve olağanüstü manzaralı vadileri muhteşem doğal güzelliklerine örnektir. Bunun yanında, tarihin izlerini günümüze taşıyan mağaralar, yeraltı şehirleri ve kiliseler de önemli miraslardır. Bu yüzden, Kapadokya ziyaretçilerine birbirinden güzel ve büyüleyici manzaralar sunmaktadır. Aynı zamanda, bol bol gezecek ve görecek yer ile dolu bir tatil geçirme fırsatı vermektedir. Bunun için, Kapadokya’da pek çok tur düzenlenmektedir. Kapadokya Balon Turu, Kapadokya At Turu, Deve Turu, Kapadokya ATV Turu, Jeep Safari gibi turlar Kapadokya Turları’na örnektir. Bunlara ek olarak, oldukça gözde bir turistik bölge olan Kapadokya çok sayıda turist tarafından ziyaret edilmektedir. Bu nedenle, Kapadokya’da çok sayıda ve çeşitli konseptlerde oteller bulunmaktadır. Kapadokya Mağara Otel bölgenin nostaljik dokusuyla uyum içinde olduğundan ziyaretçilerin en çok ilgisini çeken otellerdir. Bunun yanında Kapadokya Havuzlu Oda seçeneği bulunan oteller de oldukça popülerdir. 

Kapadokya’da sunduğu olanaklarla, konsepti ile ve yapısı ile çeşitlilik gösteren çok sayıda otel bulunmaktadır. Kapadokya Mağara Otel, Kapadokya Taş Otel ve Kapadokya Butik Otel çeşitleri ziyaretçilere aradıkları odayı bulma olanağı sunmaktadır. Bunlara ek olarak, otellerde birbirinden konforlu oda çeşitleri de bulunmaktadır. Bu odalar sundukları imkanlar ile misafirlerine lüks ve rahat bir konaklama deneyimi yaşatmaktadır. Kapadokya Şömineli Oda, Kapadokya Jakuzili Oda ve Kapadokya Hamamlı Oda gibi lüks ve popüler odalar bulunmaktadır. Ek olarak, havuzlu oda Kapadokya seyahatlerinde en çok tercih edilen ve ilgi gösterilen odalardandır. Kapadokya’da havuzu bulunan çok sayıda otel yer almaktadır. Ancak, hijyen ve mahremiyet açısından oda havuzlu Kapadokya otelleri daha çok tercih edilmektedir. Bu nedenle, Kapadokya oda içi havuzlu oteller oldukça popülerdir. Yazımızın devamında Kapadokya otel havuzlu oda seçenekleri ve Kapadokya Mağara Otel Havuzlu Oda hakkında detaylı bilgi yer almaktadır. 

Kapadokya Havuzlu Oda, Özel Havuzlu Oda Otel, Kapadokya Havuzlu Oteller

Kapadokya Odasında Havuz Olan Oteller

Kapadokya çok sayıda doğal ve tarihi yapıya ev sahipliği yapmaktadır. Masallardan fırlamış gibi görünen peri bacaları ve manzaraları ile görenleri hayran bırakan vadileri vardır. Bunlara ek olarak, tarihi kiliseleri ve yeraltı şehirleri de oldukça ilgi çekmektedir. Doğal ve tarihi güzellikleri görmek için her yıl binlerce yerli ve yabancı turist Kapadokya’yı ziyaret etmektedir. Bu nedenle, Kapadokya’da her ihtiyaca uygun çok çeşitli oteller bulunmaktadır. Kapadokya otelleri misafirlerinin konforlu bir tatil geçirmesi için gerekli tüm olanakları sağlamaktadır. Yalnızca yetişkinlere hizmet veren balayı konseptli oteller, Kapadokya hayvan dostu oteller, alkol satışı bulunmayan oteller gibi çeşitli konseptlerde hizmet veren otel bulmak mümkündür. Bunun yanında, otel içerisinde ve odalarında bulunan imkanlar da çeşitlilik göstermektedir. Kapadokya Jakuzili, Hamamlı ve Şömineli Oda bunlara örnektir. Ayrıca, Kapadokya Havuzlu Oda da en çok ilgi gören odalar arasında yer almaktadır. Yazımızın devamında Kapadokya oda havuzlu oteller ve rezervasyon hakkında bilgi yer almaktadır. 

Oda İçinde Havuz Olan Oteller 

Sacred House Otel 

Konsept otel olarak hizmet veren Sacred House olağanüstü bir mimariye sahiptir. Mimarisi ve dekorasyonu ile misafirlerini büyülemektedir. Otelin iç dekorasyonu kadar dışarıdan görüntüsü de görenleri etkilemektedir. Bunun yanında, Sacred House oda isimleri ile de fark yaratmaktadır. Sacred House Otel estetik görüntüsünün yanında lüks odaları ve sunduğu imkanlar ile göze çarpmaktadır. Odalarında jakuzi bulunan otelde çeşitli odalar yer almaktadır. King Süit odaları ile de misafirlerini ağırlamaktadır. Bu süitlerden birinde özel havuz bulunmaktadır. Lüks, konfor ve estetiği bir arada sunan bu otel özel havuzlu odası ile oldukça tercih edilmektedir. 

CCR – Cappadocia Cave Resort & Spa Hotel 

Kapadokya’da birbirinden güzel manzaralara sahip oteller yer almaktadır. Bölgedeki manzarası en güzel otellerden biri de CCR Otel’dir. CCR Otel’in odaları Avanos, Göreme, Uçhisar ve Ortahisar manzaralarına bakmaktadır. Ek olarak, CCR Otel odalarından gün doğumu saatlerinde sıcak hava balonları da görülebilmektedir. Farklı süit çeşitleri ile bu otel misafirlerine lüks içerisinde bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Otelin bazı odalarında şömine bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, Kapadokya özel havuzlu kategorisinde de en çok tercih edilen oteller arasındadır. Ayrıca, CCR Otel’de ayrı bahçeye ve terasa sahip villa süit de vardır. 

Kapadokya Hill Hotel & Spa 

Kapadokya’da çeşitli konseptlerde hizmet veren oteller yer almaktadır. Bunlardan biri de adult only konsepti ile hizmet veren Kapadokya Hill Otel’dir. Yani, Kapadokya Hill çocuk kabul etmeyen ve yalnızca yetişkinlere özel hizmet veren bir oteldir. Oldukça ihtişamlı olan bu otel misafirlerine lüks bir konaklama ortamı sunmaktadır. Otelin bazı odalarında dinlenme havuzu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, içerisinde şelale bulunan oldukça geniş havuzlu odaları da vardır. Otel, adult only konsepti ile Kapadokya balayı havuzlu oda için oldukça tercih edilmektedir. Kapadokya balayı otelleri havuzlu oda arayışında olan çiftler için oldukça uygundur. 

Kapadokya Havuzlu Oda, Özel Havuzlu Oda Otel, Kapadokya Havuzlu Oteller

Argos in Cappadocia Hotel 

Argos in Cappadocia Nevşehir’in Uçhisar ilçesinde yer almaktadır. Kendine özgü dekorasyonu ile dikkat çeken bu otel lüks odalara sahiptir. Oldukça geniş odalarında bulunan havuzlar ile Kapadokya havuzlu oda otel çeşitleri arasında en çok rağbet görenlerdendir. Bu nedenle, oda havuzlu oteller Kapadokya seçenekleri arasında en popüler olanlardan biridir. 

Kapadokya Havuzlu Otel 

Kapadokya oda içinde havuzlu otel dışında da havuzlu oteller bulunmaktadır. Lüks ve konforlu odalarına ek olarak otelde havuz da yer almaktadır. Kapadokya havuzlu oteller misafirlerine havuz ve SPA hizmeti vermektedir. 

Suhan Kapadokya Otel 

Suhan Kapadokya Otel ihtişamlı ve lüks odaları ile misafirlerini etkilemektedir. Ayrıca, otelin odaları lüks olduğu kadar konforludur. Ek olarak, özel SPA merkezine sahip olan otel misafirlerine ihtiyaç duydukları konforu sağlamaktadır. Otelin SPA merkezinde Türk ve Fin Hamamları, masaj odaları, fitness salonu, sauna ve kapalı havuz vardır. Sunduğu imkanlar ile Suhan Otel Kapadokya Otelleri arasında en gözde otellerden biridir. 

Uçhisar Kaya Otel 

Uçhisar Kaya Otel manzaralı odaları ile göze çarpmaktadır. Otelde hem bahçe katı odalar hem de panoramik manzaralı odalar bulunmaktadır. Olağanüstü Güvercinlik Vadisi manzarası ile Uçhisar Kaya Otel misafirlerini büyülemektedir. Bunun yanında, otel ortak kullanılan bir havuz ve SPA merkezi ile hizmet vermektedir. Yani bu otel, hem manzarası hem de hizmetleri ile misafirlerine konforlu bir tatil yaşatmaktadır. 

Karlık Evi Otel 

Karlık Evi Otel özel balayı konseptli odaları ve balayı paketleri ile çiftlerin ilgisini çekmektedir. Bunun dışında aile süitleri ile, ailelerin konaklaması için de oldukça elverişli bir oteldir. Bu otelin oldukça lüks olan odaları bulunmaktadır. Gün doğumunda odalardan balon uçuşları izlenebilmektedir. Ayrıca, panoramik ve cam panoramik odaları ile misafirlerine keyifli bir manzara seyri sunmaktadır. Karlık Evi Otel’in bol yeşillikli oldukça güzel bir de bahçesi bulunmaktadır. Ayrıca, otelin bahçesinde havuz da vardır. 

Kapadokya Havuzlu Oda, Özel Havuzlu Oda Otel, Kapadokya Havuzlu Oteller

Elika Otel 

Elika Otel Kapadokya’nın en gözde yerlerinden biri olan Ortahisar’da yer almaktadır. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun odası bulunan bu otelde oda çeşitleri göz doldurmaktadır. Elika Otel balayı paketleri ve balayı süiti ile çiftlerin tercihidir. Bunun dışında, Elika Villa süitinde yer alan kırmızı havuzu da oldukça ilgi çekmektedir. Bu yüzden, Kapadokya Otelleri oda havuzlu kategorisinin en popüler otellerinden biridir. 

Museum Hotel 

Müze konseptinde hizmet veren Museum Hotel ismini de konseptinden almıştır. Bu otel, etkileyici ve hayrete düşürücü Kapadokya tarihini büyüleyici bir biçimde misafirlerine yansıtmaktadır. Çeşitli oda seçenekleri bulunan Museum Otel özel havuzlu odalara da sahiptir. Çeşitli havuzlu odaları bulunan bu otel oldukça ihtişamlı ve bir o kadar da lüks ve konforludur. 

Yunak Evleri 

Yunak Evleri, Kapadokya Taş Otel çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu otelin odaları hem dekorasyonu ile hem de konforu ile misafirlerini hayran bırakmaktadır. Bunun yanında, odalarının çeşitliliği de herkese uygun oda bulma fırsatı vermektedir. Otelde, jakuzili odalar yer almaktadır. Bunun yanı sıra, Kapadokya jakuzili havuzlu oda arayan ziyaretçiler de aradıkları odayı bu otelde bulabilmektedir. Çünkü, otelde hem jakuzi hem de havuz barındıran odalar bulunmaktadır. 

Mustafa Cappadocia Resort Hotel 

MCR Otel olarak da bilinen Mustafa Cappadocia Resort Hotel lüks ve konforlu odaları ile tercih edilmektedir. Bu otel hem ailelerin hem de çiftlerin konaklamasına uygundur. Ayrıca, havuzu ve terası ile misafirlerine unutulmaz bir Kapadokya tatili yaşatmaktadır. 

Kapadokya Jakuzili Otel 

Kapadokya Havuzlu Oda çeşitlerinin yanı sıra Kapadokya Jakuzili Otel de ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Bütün odalarında jakuzi bulunması sebebi ile MDC Cave Hotel Kapadokya jakuzili otel denince akla ilk gelen oteldir. Bunun dışında, MDC Cave Hotel’in bazı odalarında şömine bazılarında da Türk Hamamı bulunmaktadır. Jakuzi, şömine ve Türk Hamamı bir arada bulunan odaları da vardır. Oldukça lüks olan odaları ile misafirlerine konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Kendine ait bir vadisi bulunan otel, Kapadokya Turları hizmeti de sunmaktadır. HTR Turkey Tours ile birlikte hizmet veren MDC Cave Hotel Kapadokya At Turu, Kapadokya Balon Turu ve Kapadokya Yürüyüş Turu, Kapadokya ATV Turu gibi turlar düzenlemektedir. 

Kapadokya Havuzlu Mağara Otel 

Kapadokya kolay oyulabilen kayaçlardan oluşan ve oldukça köklü bir tarihe sahip olan bir bölgedir. Bu nedenle, bölgede geçmişten günümüze ulaşan çeşitli mağaralar bulunmaktadır. Bu mağaraların bir kısmı günümüzde halen kullanılmaktadır. Bu nedenle, Kapadokya bölgesi mağara oteller yönünden zengindir. Kapadokya Mağara Otel, tamamı mağara içerisine inşa edilen ve bir kısmı mağara olan oteller olarak ayrılmaktadır. Tamamı mağara içerisine inşa edilen çeşitli oteller vardır. Bunlar arasında, MDC Cave Hotel, Harkasos Otel, Gamirasu Junior Mağara Otel en çok tercih edilenlerdir. Kapadokya havuzlu mağara otel ve Kapadokya jakuzili mağara otel çeşitleri misafirlerin en çok tercih ettiği otellerdir. 

Kapadokya Havuz Manzaralı Otel 

Havuzlu Oda çeşitlerinin yanı sıra Kapadokya havuz manzaralı oteller de ziyaretçilerin konaklamada tercih ettiği otellerdendir. Bu oteller arasında Elika Otel hem oda havuzlu Kapadokya otelleri arasındadır hem de havuz manzarası vardır. Bunun dışında, MNR Cave Otel havuz manzarası sunan otellerdendir. Bunun yanı sıra, bu otel mağara odalara da sahiptir. Ayrıca, özellikle terası ile misafirlerini etkileyen Acer Kapadokya Otel de havuz manzaralı otellerdendir. Balayı çiftlerinin sık tercih ettiği otellerden olan bu otel, oldukça konforlu odalara sahiptir. 

Kapadokya Havuz

Kapadokya Havuzlu Oda Balayı 

Kapadokya balayı çiftlerinin en çok tercih ettiği yerlerdendir. Balayı çiftleri havuzlu oda çeşitlerine yoğun ilgi göstermektedir. Çünkü havuzlu oda, baş başa vakit geçirmek isteyen çiftlere gerekli ortamı sağlamaktadır. Bunun yanında, mahremiyet ve hijyen açısından da çiftler özel havuzlu odaları tercih etmektedir. 

Kapadokya Özel Havuzlu Oda 

Kapadokya otelleri ve oda çeşitleri ile zengin bir yerdir. Özel Havuzlu Oda da en çok tercih edilen oda çeşitleri arasındadır. Oldukça yoğun geçen Kapadokya gezileri ve turları sonrası konforlu bir odada dinlenmek, misafirlerin en çok ihtiyaç duyduğu şeydir. Bu nedenle, odasında özel havuz bulunan odalar misafirlere konforu ve mahremiyeti birlikte sunmaktadır. Bu yüzden, en çok tercih edilen odalardandır. 

Havuzlu Oda Kapadokya 

Kapadokya’da havuzu bulunan oteller yer almaktadır. Bunun yanı sıra, özel havuzlu oda Kapadokya otellerinin bazılarında bulunmaktadır. Mahremiyet sağlaması ve hijyenik olması nedeniyle özel havuzlu odalar oldukça ilgi görmektedir. Bunun yanında, Kapadokya Havuzlu Oda misafirlerine konforlu ve ferahlatıcı bir ortam sunmaktadır. Bu nedenle, Kapadokya Özel Havuzlu Oda en çok tercih edilen odalar arasındadır. 

Kapadokya Kırmızı Havuzlu Otel 

Havuzlu oteller arasında kırmızı havuzlu odası ile dikkat çeken bir otel bulunmaktadır. Elika Otel lüks odaları ve bir süitinde bulunan kırmızı renkli havuzu ile misafirlerini ağırlamaktadır. Havuzun rengi oldukça dikkat çekmektedir. Bu nedenle, Kapadokya havuzlu odalar arasında en çok tercih edilenlerdendir. 

Kapadokya Otel 

Kapadokya her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Bu yüzden, bölgede çok çeşitli oteller yer almaktadır. Kapadokya Mağara Otel ve Taş Otel gibi konseptlerde hizmet veren oteller bulunmaktadır. Kapadokya’nın tarihi dokusu ile uyum içerisinde olan bu nostaljik ve otantik oteller misafirlerine lüks içerisinde konforlu bir konaklama deneyimi yaşatmaktadır. Bunun yanında, havuzlu, jakuzili, hamam ve şömineli odalar gibi oda çeşitleriyle de misafirlerinin ihtiyacına uygun odalar sunmaktadırlar. 

Kapadokya Oda Havuzlu Oteller Rezervasyon 

Kapadokya odasında havuz bulunan oteller en çok ilgi gören otellerdendir. Bu nedenle, Kapadokya havuzlu oda fiyat bilgisi de en çok merak edilen konulardandır. Odalarda bulunan havuzların boyutu ve otelin sunduğu diğer imkanlar her otelde çeşitlilik göstermektedir. Bu yüzden, Kapadokya havuzlu oda fiyatları değişmektedir. Kapadokya havuzlu oda fiyatları ve rezervasyon hakkında detaylı bilgiye HTR Turkey Tours acentesinden ulaşabilirsiniz. 

Yorum yapın