Kapadokya Jakuzili Oda

Kapadokya Jakuzili Oda

Kapadokya peri bacaları ile çevrili büyük bir turizm merkezidir. Bu geniş ve kadim coğrafya, yüzyıllardır doğal güzellikleri ve tarihiyle insanları büyülemeye devam etmektedir. Aslında yalnızca bunlar da değil. Bir masaldan fırlamışçasına uçan dev renkli balonlarıyla başlayan gün doğumu, kızıl kayaların üzerine yansıyan gün batımıyla, gece olunca şehrin taş konaklarından taşan sarı ışıklarıyla Kapadokya, aynı zamanda romantik bir bölgedir. Bu yüzden biraz mahremiyet isteyen misafirlerin, romantik gecelerini geçirecekleri Kapadokya Jakuzili Oda seçenekleriyle de kendine çekmektedir. Jakuziler vücudun dinlenmesi için spa etkisi oluşturmaktadır. Sizi, günün yorgunluğundan ve stresinden arındıracak bu masaj sayesinde gezinizde yeni güne başlayacak enerjiyi depolayabilirsiniz.

Balayı Jakuzili Oda 

Balayı çiftlerinin gözde mekanlarından biri olan Kapadokya yalnızca doğasıyla değil otelleriyle de tercih sebebidir. Çünkü burası gezilecek yerler listesi uzun olduğu kadar romantik de bir yerdir. Hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu özel tatil için bu bölgeyi seçtiyseniz günün 24 saati renkli geçecektir. Sabahları erkenden başlayacağınız Kapadokya Balon Turu ve ardından Vadi/Bölge Turu deneyimlerinden sonra gece dinlenmek için otelinize geçeceksiniz. Peki bu özel balayı tatilinizin hem eğlence hem romantik bir gezi olmasını istemez misiniz? Balayı Jakuzili Oda seçenekleri tam da bunun için var. Kapadokya Jakuzili Oteller arasında özel odasında baş başa kalmak isteyen çiftler için harika bir seçenek olacaktır.

Kapadokya Jakuzili Oda

Kapadokya Jakuzili Oda Balayı 

Yeni evli çiftlerin çoğu balayı tatillerinin unutulmaz geçmesini istemektedir. Tabii bir o kadar romantik bir tatil de isterler. Eğlencenin ve romantizmin bolca yaşanacağı Kapadokya ise, bölgedeki otelleriyle buna imkan sağlamaktadır. Özellikle biraz mahremiyet arıyorum diyen çiftlerin dikkatine! Kapadokya Jakuzili Oda Balayı çiftleri için tam da bunu sağlamaktadır. Günü sizin için şöyle bir hayal edelim. Sabah uyandığınızda kendinizi Kapadokya’nın gezilecek onlarca yerine atıyorsunuz. Bununla birlikte akşam taş konaklarından birinde romantik bir akşam yemeği, daha sonra da geniş jakuzinin sıcak suyunda baş başa dinleniyorsunuz. İşte böyle unutulmaz bir balayı isteyenler için Kapadokya Jakuzili Oda beklemektedir. 

Nevşehir Jakuzili Oda 

Kapadokya bölgesinin sınırları en çok Nevşehir ilinde bulunmaktadır. Nevşehir aslında Kapadokya ile özdeşlemiştir. Bozkırın ortasına yayılan peri bacaları ve üzüm bağlarıyla Kapadokya kesinlikle imzasını atmıştır. Doğal olarak şehirde konaklamak isteyen turistler bu bölgeyi yakından tanıma imkanı bulacaktır. Ayrıca otel odasında lüks sevenler için de bu şehirde her bütçeye göre bolca seçenek bulunmaktadır. Nevşehir Jakuzili Oda seçenekleriyle bir hayli meşhurdur. Aslında burayı özel kılan biraz da Kapadokya Mağara Otelleri’dir. Bir yeri tanımanın en iyi yolu orada yaşamaktır. Fakat bizim bunun için kısıtlı bir vaktimiz varsa seçenekler neler olmalıdır? Tabii ki bir Kapadokyalı gibi yaşamak! Bölge bilindiği üzere kayaya veya peri bacalarına oyulmuş yüzlerce yıllık mağaralarla kaplıdır. Burada insanlar yüzlerce yıldan fazla yaşamıştır. Bu yüzden sizin için özelce restorasyon edilen ve konforlu bir yaşam alanı oluşturulan oteller büyük önem taşımaktadır. Özellikle de odaları jakuzi veya özel havuz içeren Kapadokya oteller büyük dikkat çekmektedir.

MDC Cave Hotel

Kapadokya Jakuzili Oteller 

Kapadokya’nın çok ünlü bir turizm bölgesi olduğu bilinmektedir. Burada bölgeyi tanımanız için düzenlenen onlarca farklı tur ve rahat etmeniz için her şeyi düşünen oteller bulunmaktadır. Çünkü burası diğer adıyla Güzel Atlar Ülkesi’dir. Bu yüzden tatilinizin bir masal diyarında geçmesi için hazırlanan pek çok seçenek vardır. Bu seçeneklerden biri de Kapadokya Jakuzili Oteller’dir. Özellikle balayı çiftlerinin seçeneği haline gelen bu odalar, baş başa kalmak ve sıcak suda dinlenmek isteyenler için harika bir fırsattır. Fakat jakuzi bildiğiniz gibi lüks tüketim olarak da görülmektedir. Doğal olarak odasında jakuzi bulunan otel sayısı azdır veya otellerde bulunan jakuzili oda sayısı birkaç tanedir. Fakat MDC Cave Hotel gibi her odasında jakuzi bulunan oteller de yok değildir. Bu tarz oteller fiyat performans açısından öne çıkmaktadır. Çünkü zaten otel konsepti içerisinde olduğu için bütçenize uygun bir odada jakuzi bulabilirsiniz. Bütçe konusunda açık olanlara ise hem jakuzi hem de hamamın bulunduğu MDC Cave Hotel’in Hamamlı King Suitlerine göz atmalarını tavsiye ederiz. 

Kapadokya Özel Jakuzi Otel 

MDC Cave Hotel

Bu yazı dizimizde ilerlediğinize göre Kapadokya Özel Jakuzi Otel seçeneğiyle yakından ilgileniyorsunuz demektir. O yüzden size detaylıca bir otel örneği üzerinden detayları aktaralım. İlerleyen kısımda da farklı önerileri tabii ki sizlerle paylaşacağız. Size birkaç farkı oda örneği gösterebileceğimiz MDC Cave Hotel üzerinden jakuzili oda deneyimini anlatmak isteriz. Çünkü burada her bütçeye uygun oda seçenekleri mevcuttur. İlk olarak küçük ama pek çoğunuzun ilgisini çekecek bir ayrıntı: Otelin puanına baktığımızda yüksek bir oran görülmektedir. Dilerseniz size otelin bütçe açısından en uygun olan Klasik Oda seçeneği üzerinden jakuzili oda tanımı yapmak isteriz. Aslında odanın bir de tarihi hikayesi var. Oda içerisinde bulunan yatağın altında eski bir tandır gizlidir. Ayrıca şimdi banyo olan kısımsa bir zamanlar şarap yapım alanı olarak kullanıyormuş. Küçük ama işlevsel olarak tasarlanan odada yine jakuzi detayı atlanmamıştır. 

Kapadokya Mağara Otelleri arasında da gösterilen MDC Cave Hotel’de size bir de Balayı Jakuzili Oda arasında ferah alanlar arayanlar için bir seçenek göstermek isteriz. Aslında bir çekirdek ailenin de sığabileceği bu geniş oda, balayında baş başa saatlerce vakit geçirmek isteyenler için iyi bir seçenektir. Sebebiyse odadan çıkmadan da eğlencenin ayağınıza kadar gelmesidir. Oda içerisinde bulunan Türk Hamamı ve geniş jakuzisiyle keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Bunun dışında otel içerisinde özel olarak hamam bulunan başka odalar da bulunmaktadır. Ama unutmayın burada hangi odayı seçerseniz seçin jakuziniz sizi bekliyor olacaktır. Güncel olarak bulunan bir gecelik en düşük fiyatını HTR Turkey Tours acentesinden öğrenebilirsiniz. Tabii fiyatlar otelin uygunluk durumuna göre de değişmektedir. Her odasında jakuzi bulunan MDC Cave Hotel, her biri birbirinden farklı elli altı odaya sahiptir. Yani bu otelde hangi odada kalırsanız kalın sizi çok farklı bir deneyim beklemektedir.

Odasında Jakuzi Olan Oteller 

Balayı tatili için otel arıyorsanız seçeneklerin fazlalığı kafa karıştırmaktadır. Sizin için Kapadokya Jakuzili Oda yazımızda otel önerisinde bulunduk. Peki bunun dışında yalnızca birkaç odasında jakuzi bulunan oteller var mı? Tabii ki, balayı çiftleri için otellerin pek çoğunda tasarlanmış özel odalar bulunuyor. Ayrıca sizlerle Odasında Jakuzi Olan Oteller arasından 5 öneri daha paylaşmak isteriz. 

Kapadokya Jakuzili Oda

Elika Cave Suites Hotel Cappadocia 

Kapadokya’nın Ortahisar ilçesinde bulunan Elika Cave Suites Hotel Cappadocia konum olarak hemen kalenin yanı başındadır. Bu nedenle de panoramik eski köy manzarasına sahiptir. Ayrıca otel, sokak otel konseptinde tasarlanmıştır. Amacı tarihi evlerden oluşan bir sokak oluşturarak zaman tüneli içerisinde gibi hissetmenizi sağlamaktır. Otel, yüksek bir puana sahiptir. Bununla birlikte her odası farklı tasarıma sahip olan otelin havuzlu, hamamlı, jakuzili, bakır küvetli gibi oda seçenekleri de mevcuttur.  

Göreme Hera Cave

Göreme’de bulunan Hera Cave, merkezde bulunmaktadır. Kapadokya Mağara Otel ve taş otel konseptine sahiptir. Ayrıca otele verilen oylara baktığımızda yüksek puana sahip olduğu görülmektedir. Odalar orijinal mağara yapısından dönüştürülmüştür. Otelin bazı odalarından balon izlenebilmektedir. Ayrıca çoğu odasında jakuzi bulunmaktadır.

Lucky Cave Hotel

Lucky Cave Hotel Göreme’de misafirlerini beklemektedir. Kapadokya Balon Turu esnasında yükselen balonlar, neredeyse otelin içinden geçecek kadar yakın konuma gelmektedir. Göreme’de yer alan otel tarihi ve manzarasıyla misafirlerini büyülemeyi hedeflemektedir. Odasında Jakuzi Olan Oteller listemize aldığımız otelin puanı yüksektir. Taş kemerli tipinde olan odaların çoğunda jakuzi mevcuttur. Bu otelin en can alıcı noktası ise terasıdır. Birçok kişi burada balonlarla fotoğraf çekinmek için sıraya girmektedir. 

Argos In Cappadocia

Argos In Cappadocia, Kapadokya’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Uçhisar’da yer almaktadır. Otel, olağanüstü manzaraya bakan jakuzileri ile ünlüdür. Ayrıca konumundan dolayı Kapadokya’nın meşhur balon turu da izlenebilmektedir. Bu oteli Odasında Jakuzi Olan Oteller listemize sokan muhteşem jakuzileridir. İsterseniz manzaraya karşı jakuzisi olan bir odada veya oda içi jakuzinizde keyif sürebilirsiniz.

Kapadokya Jakuzili Oda

Kapadokya Jakuzili Oda Rezervasyon 

Sizin için hazırladığımız Odasında Jakuzi Olan Oteller listesiyle birlikte toplamda 5 otelden detaylı bir şekilde sizlere bahsettik. Aklınızda bir fikir belirdiyse güvenilir biçimde Kapadokya Jakuzili Oda Rezervasyon yapmak içinde sizlere birkaç önerimiz olacak. Bu yüzden size bu konu hakkında da ufak bir liste hazırladık. İlk olarak HTR Turkey Tours firmasına göz atabilirsiniz. Hatta bu firmadan Kapadokya Balon Turu’ndan tutun da Özel Yürüyüş Turları’na kadar bölgede keyifli vakit geçirmek için pek çok seçeneğe göz atabilirsiniz. İkinci olarak kapadokyabalayi.net sayfasından balayı çiftlerine özel seçeneklere ulaşabilirsiniz. Son olarak ise htrtour.com sitesinde birçok tur ve otel yer almaktadır. Onları inceleyip iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın